O2 EET, všechno pro Vaše podnikání v jednom

O2 eKasa je víc než pokladna

O2 eKasa je víc než pokladna

Pokladna je přizpůsobená pro kavárny, bary, restaurace, prodejny, večerky, kadeřnictví a další provozy, kde není nutné kupovat drahé systémy za desetitisíce.. Umí nejen česky, ale i anglicky a vietnamsky.
Řekne vám, kolik zboží máte na skladě. Je vybavená desetipalcovou dotykovou obrazovkou. Můžete ji připojit k internetu přes WiFi nebo přes mobilní O2 internet, který je v ceně služby.


Platební terminál získáte zdarma

Platební terminál získáte zdarma Náš mobilní terminál zvládne magnetické, čipové, klasické i bezkontaktní, kreditní, debetní i stravenkové platební karty. A čím více plateb kartou přijmete, tím víc ušetříte. Více


Pokladní tiskárna účtenek

Pokladní tiskárna účtenek Lehká. Vždy po ruce. Přijmout platbu a vytisknout účtenku bude otázka chvilky. Účtenky tiskne technologií Termo ve formátu 58 mm.


Vybavení pro vaše podnikání

Vybavení pro vaše podnikání

Připravili jsme pro vás další pokladní příslušenství. Třeba tiskárnu do kuchyně, přenosnou bluetooth tiskárnu, pokladní šuplík nebo 15" POS terminál.


Kolik to stojí

Když u vás zákazníci za měsíc zaplatí kartou Pravidelné měsíční platby Cena zařízení
100 tisíc a víc Zdarma 0 Kč
50 - 100 tisíc 250 Kč 0 Kč
0 - 50 tisíc 499 Kč 0 Kč

Pořizovací náklady 4995 Kč se vám mohou vrátit jako sleva na dani.

Ceny jsou uvedeny bez DPH. O2 eKasa je bez závazků a je součástí zvýhodněné nabídky O2 PROfi pro podnikatele. Více o měsíčních platbách v ceníku


A co když Ústavní soud zákon o EET zruší?

V případě, že Ústavní soud zákon o EET zruší dřív, než pro vás bude platit povinnost tržby evidovat, eKasu od vás převezmeme zpátky a peníze Vám vrátíme.

V ceně eKasy navíc získáte

V ceně služby získáte správu a zálohu dat, pravidelnou aktualizaci systému, nonstop technickou odporu a mobilní připojení k internetu. Kromě toho do doby účinnosti zákona o evidenci tržeb bude O2 eKasa pro všechny zdarma.

ON-LINE poptávka

O2 EET

všechno pro podnikání
v jednom.

Pokladna, terminál, tiskárna
i 4G LTE internet.

Výhody připojení O2 internetu

  • Vysoká rychlost připojení
  • Stabilita připojení
  • O2 TV Modrá zdarma
  • Bez kolísání a výpadku
  • Nízká odezva ping
  • Antivirová ochrana
  • 24. hodinová technická podpora
  • Instalace + Aktivace ZDARMA
  • ADSL / VDSL WIFI modem